персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

До уваги громадян!

17.03.2020 00:00 До уваги громадян! У зв’язку з поширенням випадків захворювання на COVID-19 і введенням загальнонаціонального карантину, з метою запобігання занесенню та поширенню короновірусної інфекції проведення особистих прийомів громадян скасовано у всіх органах влади до особливого розпорядження.
За цих підстав громадські приймальні народного депутата України Дмитра Шенцева тимчасово закриті і переходять на режим віддаленої роботи.
Давайте побережем оди одного.
Всім міцного здоров’я!

Повернення до списку


05.08.2020 00:00
Любі друзі!

Щиро радий вітати вас на Батьківщині великого живописця Іллі Юхимовича Рєпіна. Незважаючи на епідемію короновіруса в нашій країні і в усьому світі, ви знайшли в собі сили і можливість зустрітися на березі Сіверського Дінця і в черговий раз обмінятися безцінним досвідом в сфері образотворчого мистецтва.
Детальніше
15.09.2016 00:00
На самому краю Дворічанського району, на березі Оскола, розкинулося мальовниче село Тополі. Тут живуть надзвичайно дружні, добрі, працьовиті і чуйні люди. Вже понад 150 років, з часів побудови храму Олександра Невського, топольчани святкують своє престольне свято дванадцятого вересня, але так яскраво, багатолюдно і весело воно було відзначено вперше. До цієї дати приурочили святкування Дня села.
Детальніше
19.09.2017 00:00
    Сімнадцятого вересня Хотімля відзначала день села. Свято це пройшло вперше у сучасній історії села і зібрало дуже велику кількість і місцевих мешканців і почесних гостей, які приїхали, щоб привітати хотімлян.
Детальніше
Всi новини