персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Шановні друзі!

19.03.2021 00:00 Шановні друзі! З нами більше немає нашого друга і товариша, талановитого керівника і вмілого організатора, бізнесмена і мецената, прекрасного сім'янина і доброї людини. Підступна хвороба нанесла чергову рану, що кровоточить в серці, вирвавши з життя рідну і близьку людину. Ковід забрав у нас Олександра Васильовича Зачепило.

Не можна переоцінити його роль в житті Чугуївщини та Харківської області. Все його життя нерозривно пов'язане Чугуївським районом. Саме тут він пройшов шлях від простого хлопця до керівника величезного комплексу підприємств, створених «з нуля». Для багатьох тисяч своїх співробітників Олександр Васильович був не тільки роботодавцем, а й другом, старшим братом, сином. Він ніколи не залишався байдужим до чужого горя, до чужої біди.
Багато років ми дружили і співпрацювали, вирішуючи важливі питання і роблячи добрі справи. На жаль, як і на війні, сильні і сміливі ідуть першими. Непоправна втрата!

Висловлюю щирі співчуття родині, колективу, рідним і близьким покійного. У ці гіркі хвилини поділяю з вами біль втрати. Світла пам'ять про Олександра Васильовича назавжди залишиться в наших серцях.

Бережіть себе, рідних і близьких! Життя - це найцінніше, що у нас є!
 
З глибокою повагою і скорботою,
 
Дмитро Шенцев, народний депутат України


Повернення до списку


18.04.2018 17:36
Народний депутат України Дмитро Шенцев з групою колег, народних депутатів, які не входять до парламентської більшості, направили альтернативне звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія І про збереження канонічного православ'я в Україні і миру в суспільстві.
Детальніше
20.01.2014 00:00
Відповідно до кращих православних традицій і звичаів зустріла свято Хрещення Господнього чугуївська молодь.
Більше сотні молодих людей - активісти міських громадських організацій «Молоді регіони», «Скіф» і «Надія» - зібралися минулої неділі в урочищі Фігуровка на базі відпочинку «Будівельник», щоб відповідно з православною традицією зануритися в крижану Йордань. Розпочався захід з освячення купелі, яке провів настоятель Осинівського храму отець В'ячеслав. Після цього всі бажаючі (а таких знайшлося чимало, в тому числі і молоді мами з дітьми) змогли зануритися у води Сіверського Дінця, що став на один день в році річкою Йордан, де, як відомо, і був хрещений Спаситель.
Детальніше
17.08.2013 18:20
Народний депутат України Дмитро Шенцев привітав педагогічний колектив, учнів та всіх жителів села Базаліївка Чугуївського району із 110-річним ювілеєм школи.
Детальніше
Всi новини