персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

З Благовіщенням Пресвятої Богородиці!

07.04.2021 00:00 З Благовіщенням Пресвятої Богородиці!

Народний депутат України Дмитро Шенцев привітав прихожан Свято-Покровського собору Чугуєва з великим церковним святом - Благовіщенням Пресвятої Богородиці. Святкове богослужіння провів настоятель собору протоієрей Іоанн.

Благовіщення - особливий для християн день, саме з нього ведеться відлік історії земного втілення Спасителя. Це свято надії, віри і оновлення: адже Добра Новина, яка відкрилася Діві Марії, знаменує собою початок нового світу, нового знання, нової історії.

Нехай сьогодні в кожен будинок Господнім благословенням зійде блага вість!
Повернення до списку


18.04.2018 17:36
Народний депутат України Дмитро Шенцев з групою колег, народних депутатів, які не входять до парламентської більшості, направили альтернативне звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія І про збереження канонічного православ'я в Україні і миру в суспільстві.
Детальніше
20.01.2014 00:00
Відповідно до кращих православних традицій і звичаів зустріла свято Хрещення Господнього чугуївська молодь.
Більше сотні молодих людей - активісти міських громадських організацій «Молоді регіони», «Скіф» і «Надія» - зібралися минулої неділі в урочищі Фігуровка на базі відпочинку «Будівельник», щоб відповідно з православною традицією зануритися в крижану Йордань. Розпочався захід з освячення купелі, яке провів настоятель Осинівського храму отець В'ячеслав. Після цього всі бажаючі (а таких знайшлося чимало, в тому числі і молоді мами з дітьми) змогли зануритися у води Сіверського Дінця, що став на один день в році річкою Йордан, де, як відомо, і був хрещений Спаситель.
Детальніше
17.08.2013 18:20
Народний депутат України Дмитро Шенцев привітав педагогічний колектив, учнів та всіх жителів села Базаліївка Чугуївського району із 110-річним ювілеєм школи.
Детальніше
Всi новини