персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем Конституції України

26.06.2020 00:00  Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем Конституції України Шановні українці!

Щиро вітаю вас із Днем Конституції України - одним із найвизначніших державних свят. Основний Закон нашої держави самим фактом свого прийняття дав початок новому етапу в історії України.
Однак, розвиток української державності продемонстрував необхідність подальшого вдосконалення Основного Закону, адже без цього неможливо змінити країну, чого сьогодні вимагає українська спільнота.
Україна розпочинається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної людини, де панували б гуманізм, демократія, право, закон і справедливість – все те, що декларує і гарантує нам Основний Закон країни.
В день свята щиро бажаю всім міцного здоров’я, щастя, натхненної праці та успіхів для зміцнення нашої держави!

З повагою,
Ваш народний депутат України                                          Дмитро Шенцев

Повернення до списку


15.04.2018 10:48
В кожній родині, де народилася та виховується дитина, батьки намагаються задовольнити її потреби. Часто вони промовляють такі слова: «Все найкраще дітям». І це не дивно, економлячи на собі, тато та мама турбуються про своїх малеч. Для них головне, щоб діти повноцінно розвивались, не були гірші за інших, та мали те, чого не вистачало їм самим у дитинстві.
Детальніше
30.10.2017 00:00
У кінці жовтня дошкільний навчальний заклад ясла-садок №2 Вовчанської міської ради відзначив свій день народження. Закладу виповнилося 50-років.
    Свої привітання та подарунок, а це набір розвиваючих іграшок для найменших вихованців, з нагоди ювілею дитячому садочку адресував народний депутат України Дмитро Шенцев, який подякував вихователям за їх щоденну копітку працю по вихованню підростаючого покоління.
Детальніше
18.09.2016 00:00
За багаторічною традицією урочистості з нагоди Дня рятувальника України пройшли в затишних стінах школи №7 м Чугуїв, з колективом учнів якої давно дружить особовий склад 50-ї ДПРЧ.
Дітлахи з сьомої і їхні однолітки з інших шкіл часто бувають в гостях у відважних хлопців, чия цілодобова робота пов'язана з багатьма ризиками і чий професійний обов'язок - рятувати з біди земляків - чугуївців.
З січня цього року Чугуївський РВ ГУ ДСНС України в Харківській області за сигналом тривоги здійснив 225 виїздів на ліквідацію пожеж, ДТП, надання допомоги населенню, перевірку гідрантів, спрацьовування сигналізації.
Детальніше
Всi новини