персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Звернення Дмитра Шенцева з нагоди Дня соборності України.

22.01.2021 00:00 Звернення Дмитра Шенцева з нагоди Дня соборності України. Шановні співвітчизники!
Щиро вітаю Вас із Днем соборності України!
22 січня 1919 року на Софійській площі у Києві проголосили Акт злуки українських земель. Цей документ став завершення складного та тривалого шляху співвітчизників до єднання, і українці заявили про себе як про єдиний та вільний народ.
Сьогодні, більше сторіччя потому, Україна знову потребує загальнонародного єднання. Тільки так ми можемо принести в країну довгоочікуваний мир. Щоб досягти цього, повинні об'єднатися всі - кожен громадянин, кожен чиновник, кожен політик. Тільки подолання всіх внутрішніх чвар і досягнення єдності допоможе Україні знову жити без сумних звісток зі сходу і стати на шлях економічного розвитку. Суспільна, духовна і територіальна єдність України є найважливішою умовою для розвитку та успіху нашої держави.
Дорогі земляки! Бажаю вам наснаги, витримки, сили, оптимізму та віри у найкраще. Разом ми подолаємо всі труднощі та зробимо Україну успішною та багатою!
Ваш Народний депутат               Дмитро Шенцев

Повернення до списку


18.04.2018 17:36
Народний депутат України Дмитро Шенцев з групою колег, народних депутатів, які не входять до парламентської більшості, направили альтернативне звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія І про збереження канонічного православ'я в Україні і миру в суспільстві.
Детальніше
20.01.2014 00:00
Відповідно до кращих православних традицій і звичаів зустріла свято Хрещення Господнього чугуївська молодь.
Більше сотні молодих людей - активісти міських громадських організацій «Молоді регіони», «Скіф» і «Надія» - зібралися минулої неділі в урочищі Фігуровка на базі відпочинку «Будівельник», щоб відповідно з православною традицією зануритися в крижану Йордань. Розпочався захід з освячення купелі, яке провів настоятель Осинівського храму отець В'ячеслав. Після цього всі бажаючі (а таких знайшлося чимало, в тому числі і молоді мами з дітьми) змогли зануритися у води Сіверського Дінця, що став на один день в році річкою Йордан, де, як відомо, і був хрещений Спаситель.
Детальніше
17.08.2013 18:20
Народний депутат України Дмитро Шенцев привітав педагогічний колектив, учнів та всіх жителів села Базаліївка Чугуївського району із 110-річним ювілеєм школи.
Детальніше
Всi новини