персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитро Шенцев зустрівся з ветеранським активом Чугуївщини

11.05.2019 12:54 Дмитро Шенцев зустрівся з ветеранським активом Чугуївщини Народний депутат України Дмитро Шенцев зустрівся з ветеранами міста Чугуїв та Чугуївського району, щоб особисто привітати їх зі святом Великої Перемоги і передати слова глибокої вдячності за подвиг, який вони здійснили під час найстрашнішої війни.
Зустріч вийшла теплою і цікавою. Ветерани згадували ті далекі часи, розповідали бойові історії. Спілкувалися про те, що допомогло їм не впасти духом, не мерзнути, а навпаки - зібрати всі сили і боротися до кінця за свою Батьківщину, за свою землю, за свою свободу.

Повернення до списку


20.03.2014 00:00
Вже зараз, не чекаючи початку офіційного старту щорічної акції «За чисте довкілля» Чугуївська молодь провела суботник з прибирання пляжу в урочищі Фігуровка. Піщаний берег Сіверського Дінця тут - улюблене місце відпочинку не лише городян, але багатьох жителів району та Харкова.
Детальніше
19.12.2013 00:00
В день покровителя всіх малюків Святого Миколая подарунки від народного депутата України Дмитра Шенцева отримали вихованці Чугуївського міського центру соціально-психологічної реабілітації.
П'ятнадцять вихованців центру раділи зустрічі з давніми друзями і самі дарували гостям свій талан. Святий Миколай, який зазирнув у гості побажав дітям і дорослим добра, достатку і щастя.
Детальніше
23.08.2014 00:00
Ось уже який рік поспіль за ініціативи народного депутата України Дмитра Шенцева у Великобурлуцькому районі, як і інших районах і містах округу, проходить конкурс – огляд «Квітучий край».
У 2014 році конкурсною комісією було визначено переможців у трьох номінаціях: «Краще подвір’я» (Юрій Полтинкін із села Григорівка, Валентина Шевякова з селища Великий Бурлук та Тетяна Занченко із села Катеринівка); «Кращий двір багатоквартирного будинку» (двір будинку № 4, мікрорайон №1,  селище Великий Бурлук,  Зінаїда Поклонська); «Краща клумба» (Людмила Штефан із села Хатнє, Юлія Косолапова з села Шипувате та Зінаїда Глущенко з села Стецьківка).
Детальніше
Всi новини