персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитро Шенцев зустрівся з ветеранським активом Чугуївщини

11.05.2019 12:54 Дмитро Шенцев зустрівся з ветеранським активом Чугуївщини Народний депутат України Дмитро Шенцев зустрівся з ветеранами міста Чугуїв та Чугуївського району, щоб особисто привітати їх зі святом Великої Перемоги і передати слова глибокої вдячності за подвиг, який вони здійснили під час найстрашнішої війни.
Зустріч вийшла теплою і цікавою. Ветерани згадували ті далекі часи, розповідали бойові історії. Спілкувалися про те, що допомогло їм не впасти духом, не мерзнути, а навпаки - зібрати всі сили і боротися до кінця за свою Батьківщину, за свою землю, за свою свободу.

Повернення до списку


07.04.2017 00:00
Добро вважають найціннішим скарбом. Воно, як сонечко, зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми. Так і ми, працівники Дворічанського РВЕ та РЕМ з своїми дітьми мали нагоду побувати в м. Харкові на Цирковому шоу-програмі “З весною в серці”.
Детальніше
23.09.2013 00:00
21 вересня 2013 року під час перебування у Дворічанському районі народний депутат України Дмитро Шенцев зустрівся з колективом та підопічними Дворічанського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних). У зустрічі взяли участь депутат Харківської обласної ради Ваграм Гулян, голова районної державної адміністрації Сергій Радьков, голова районної ради Галина Турбаба, представники громадськості.
Детальніше
20.07.2018 14:00
Шановні ліквідатори аварії та громадяни, які постраждали в результаті Чорнобильської катастрофи, представники громадських організацій чорнобильців, ветеранів та інвалідів!
Детальніше
Всi новини