персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитро Шенцев взяв участь у спільній нараді з обговорення екологічної ситуації в області

02.04.2021 00:00 Дмитро Шенцев взяв участь у спільній нараді з обговорення екологічної ситуації в області

Сьогодні народний депутат України Дмитро Шенцев взяв участь у спільній нараді керівництва правоохоронних органів і органів держнагляду за дотриманням екологічного законодавства в Харківській області, яке проводилося в обласній прокуратурі.

Дмитро Шенцев відзначив, що саме в Харківській області в перших рядах пройшов захід такої спрямованості після відповідної колегії в Офісі генпрокурора.

«Нарешті, керівництво області та й країни звернуло увагу на ці питання. А проблем у нашому регіоні, дійсно, багато. Це і забруднення повітря, і знищення лісів, і організація незаконних сміттєзвалищ, і несанкціонований видобуток корисних копалин, що наносить шкоди сільськогосподарським землям. За всім цим стоять конкретні люди і порушення природоохоронного законодавства - говорить політик. - Я неодноразово направляв до відповідних органів депутатські запити і звернення. І це дало свої результати. Зараз Вовчанським судом розглядаються кримінальна та цивільна справи по незаконному видобутку піску в с. Шестакове Старосалтівської ОТГ». Слід зазначити, що Верховна Рада останнім часом посилила відповідальність за подібні порушення. Але дотримання законів як і раніше бажає кращого. Є також прогалини і нестиковки в різних нормативних актах.

На нараді прийняли рішення про створення міжвідомчої робочої групу з питань протидії та розкриття екологічних правопорушень. «Народні депутати також працюватимуть над усуненням недоробок в чинному законодавстві», - впевнений Дмитро Шенцев.
Повернення до списку


18.04.2018 17:36
Народний депутат України Дмитро Шенцев з групою колег, народних депутатів, які не входять до парламентської більшості, направили альтернативне звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія І про збереження канонічного православ'я в Україні і миру в суспільстві.
Детальніше
20.01.2014 00:00
Відповідно до кращих православних традицій і звичаів зустріла свято Хрещення Господнього чугуївська молодь.
Більше сотні молодих людей - активісти міських громадських організацій «Молоді регіони», «Скіф» і «Надія» - зібралися минулої неділі в урочищі Фігуровка на базі відпочинку «Будівельник», щоб відповідно з православною традицією зануритися в крижану Йордань. Розпочався захід з освячення купелі, яке провів настоятель Осинівського храму отець В'ячеслав. Після цього всі бажаючі (а таких знайшлося чимало, в тому числі і молоді мами з дітьми) змогли зануритися у води Сіверського Дінця, що став на один день в році річкою Йордан, де, як відомо, і був хрещений Спаситель.
Детальніше
17.08.2013 18:20
Народний депутат України Дмитро Шенцев привітав педагогічний колектив, учнів та всіх жителів села Базаліївка Чугуївського району із 110-річним ювілеєм школи.
Детальніше
Всi новини