персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитро Шенцев: Від щирого серця дякую вам за те, що ви робите кожен день

13.03.2020 00:00 Дмитро Шенцев: Від щирого серця дякую вам за те, що ви робите кожен день Шановні працівники житлово-комунального господарства!

Прийміть найщиріші теплі вітання з вашим професійним святом!
Щорічно в третю неділю березня, коли ви відзначаєте своє свято є чудовий привід висловити слова подяки всім, хто сумлінно трудиться на своїх робочих місцях, створюючи затишок і сприятливі умови для проживання наших громадян. Від вас залежить, якими побачать площі, проспекти, вулиці, провулки люди в кожному населеному пункті. Ваша благородна праця життєво необхідна всім нам.
У будь-яку погоду, в дощ і сніг, спеку і холод ви приводите в порядок вулиці і двори. Утримуєте в порядку всі об'єкти, необхідні для комфортного життя людей. Від вашої повсякденної праці, відповідальності, професіоналізму залежить життєзабезпечення міст і сіл, функціонування підприємств і організацій, безперебійна робота транспорту. Від вашої майстерності залежать тепло і затишок в будинках, якість життя, здоров'я і настрій наших земляків.
Ви створюєте «обличчя» наших рідних міст, сіл і селищ. Від щирого серця дякую вам за те, що ви робите кожен день.
Бажаю вам здоров'я, здійснення мрій, щастя, благополуччя і подальших успіхів у вашій нелегкій, але дуже потрібній праці!

Ваш,
Народний депутат України Дмитро Шенцев

Повернення до списку


05.08.2020 00:00
Любі друзі!

Щиро радий вітати вас на Батьківщині великого живописця Іллі Юхимовича Рєпіна. Незважаючи на епідемію короновіруса в нашій країні і в усьому світі, ви знайшли в собі сили і можливість зустрітися на березі Сіверського Дінця і в черговий раз обмінятися безцінним досвідом в сфері образотворчого мистецтва.
Детальніше
15.09.2016 00:00
На самому краю Дворічанського району, на березі Оскола, розкинулося мальовниче село Тополі. Тут живуть надзвичайно дружні, добрі, працьовиті і чуйні люди. Вже понад 150 років, з часів побудови храму Олександра Невського, топольчани святкують своє престольне свято дванадцятого вересня, але так яскраво, багатолюдно і весело воно було відзначено вперше. До цієї дати приурочили святкування Дня села.
Детальніше
19.09.2017 00:00
    Сімнадцятого вересня Хотімля відзначала день села. Свято це пройшло вперше у сучасній історії села і зібрало дуже велику кількість і місцевих мешканців і почесних гостей, які приїхали, щоб привітати хотімлян.
Детальніше
Всi новини