персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитрий Шенцев: Миру вам, любові, благополуччя і весни в серці!

07.03.2020 00:00 Дмитрий Шенцев: Миру вам, любові, благополуччя і весни в серці! Дорогі жінки!
Цей весняний день завжди наповнений квітами і подарунками, осяяний радістю і світлом ваших посмішок. В цей день чоловіки поспішають висловити вам своє захоплення і повагу, зізнатися в найтепліших почуттях, сказати щирі слова подяки своїм дружинам, мамам, бабусям, сестрам, дочкам, колегам.
    У наш непростий час, ви здатні проявити себе в будь-якій професії. Досягнення успіхів - в характері наших жінок. Ми, чоловіки, не перестаємо дивуватися як ви встигаєте все і на роботі, і вдома. При цьому залишаєтеся красивими, яскравими, чарівними, здатними надихнути і підтримати, зігріти своїм душевним теплом близьких.
Ми будемо прагнути до того, щоб бути гідними вас і робити все, щоб ви відчували наше сильне, надійне плече і знали, що ми цінуємо і любимо вас не тільки в це свято, а завжди!
Миру вам, любові, благополуччя і весни в серці!
Зі святом! З 8 березня!

Ваш,
Народний депутат України Дмитро Шенцев.

Повернення до списку


05.08.2020 00:00
Любі друзі!

Щиро радий вітати вас на Батьківщині великого живописця Іллі Юхимовича Рєпіна. Незважаючи на епідемію короновіруса в нашій країні і в усьому світі, ви знайшли в собі сили і можливість зустрітися на березі Сіверського Дінця і в черговий раз обмінятися безцінним досвідом в сфері образотворчого мистецтва.
Детальніше
15.09.2016 00:00
На самому краю Дворічанського району, на березі Оскола, розкинулося мальовниче село Тополі. Тут живуть надзвичайно дружні, добрі, працьовиті і чуйні люди. Вже понад 150 років, з часів побудови храму Олександра Невського, топольчани святкують своє престольне свято дванадцятого вересня, але так яскраво, багатолюдно і весело воно було відзначено вперше. До цієї дати приурочили святкування Дня села.
Детальніше
19.09.2017 00:00
    Сімнадцятого вересня Хотімля відзначала день села. Свято це пройшло вперше у сучасній історії села і зібрало дуже велику кількість і місцевих мешканців і почесних гостей, які приїхали, щоб привітати хотімлян.
Детальніше
Всi новини