персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

У день Святого Миколая збуваються мрії

18.12.2015 00:00 У день Святого Миколая збуваються мрії

Напередодні дня Святого Миколая голова райради Антон Бабіець, депутат обласної ради Микита Шенцев і керівник громадської приймальні народного депутата України Дмитра Шенцева Леонід Борисов зустрілися з жителями села Граково.

У залі сільської ради зібралися і дорослі, і діти, адже зустріч проходила напередодні Дня Святого Миколая. Дорослі обговорили з депутатами нагальні питання життєдіяльності села, поставили їм нові завдання, а школярі зустрічали гостей концертом, переодягнувшись у казкових героїв, співали, танцювали і читали вірші. Гості ж побажали дітям здоров'я, здійснення мрій і гарного настрою, а також вручили солодкі подарунки та сертифікати на новорічну виставу в Харківський цирк від народного депутата України Дмитра Шенцева. Вони ж виконали доручення парламентарія. У рамках соціального проекту Благодійного фонду Дмитра Шенцева «У здоровому тілі - здоровий дух» передали для молоді села тенісний стіл.


Повернення до списку


18.04.2018 17:36
Народний депутат України Дмитро Шенцев з групою колег, народних депутатів, які не входять до парламентської більшості, направили альтернативне звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія І про збереження канонічного православ'я в Україні і миру в суспільстві.
Детальніше
20.01.2014 00:00
Відповідно до кращих православних традицій і звичаів зустріла свято Хрещення Господнього чугуївська молодь.
Більше сотні молодих людей - активісти міських громадських організацій «Молоді регіони», «Скіф» і «Надія» - зібралися минулої неділі в урочищі Фігуровка на базі відпочинку «Будівельник», щоб відповідно з православною традицією зануритися в крижану Йордань. Розпочався захід з освячення купелі, яке провів настоятель Осинівського храму отець В'ячеслав. Після цього всі бажаючі (а таких знайшлося чимало, в тому числі і молоді мами з дітьми) змогли зануритися у води Сіверського Дінця, що став на один день в році річкою Йордан, де, як відомо, і був хрещений Спаситель.
Детальніше
17.08.2013 18:20
Народний депутат України Дмитро Шенцев привітав педагогічний колектив, учнів та всіх жителів села Базаліївка Чугуївського району із 110-річним ювілеєм школи.
Детальніше
Всi новини