персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитро Шенцев привітав топільчан з Днем селища
25.09.2018 13:26 Дмитро Шенцев привітав топільчан з Днем селища У п’ятницю, 21 вересня, відзначається День селища Тополі Пісківської сільської ради. І цього року святкування почалося, як звичайно, зранку, змаганнями з футболу, в яких взяли участь чотири місцевих команди. Було підготовлено виставку осінніх композицій учнями місцевої школи. Кашовари готувалися частувати присутніх кашею та іншими традиційними стравами. Благодійний фонд Дмитра Шенцева подбав про розваги для дітей. Учасники художньої самодіяльності підготували с...

Детальніше

Бугаївка, Стариця, Шестаковому відзначили дні Дні села
24.09.2018 10:22 Бугаївка, Стариця, Шестаковому відзначили дні Дні села У суботу, 22 вересня, села Бугаївка, Стариця, Шестакове відзначили Дні села. Танці, музика, дитячий сміх звучали в різних куточках Вовчанського району.

Детальніше

Село моє, душі криниця!
24.09.2018 10:15 Село моє, душі криниця! Теплого сонячного дня, 22 вересня 2018 року, в  с. Чорне відбулося свято - День громади. Осінній день грав яскравими барвами та запрошував всіх присутніх до свята. На головній вулиці села зібралася Чорнянська та Грачівська громади. Запашні сливи, добрі вареники, канапки, кавуни, виноград - це невеликий перелік того, що було на столі у гостинних господарів свята.

Детальніше

День партизанської слави
23.09.2018 10:18 День партизанської слави Двадцять першого вересня у Вовчанську та на території Старицької громади відбулися заходи з вшанування пам’яті  учасників партизанського руху.
    В урочисто-траурній ході та покладенні квітів до підніжжя братської могили у центрі Вовчанська, де поховано загиблих у бою партизанів, взяли участь ветерани, керівники району і міста, представники трудових колективів установ і організацій міста, молодь.

Детальніше

Дмитро Шенцев: партизани внесли неоціненний вклад в нашу спільну Перемогу над нацизмом
21.09.2018 10:50 Дмитро Шенцев: партизани внесли неоціненний вклад в нашу спільну Перемогу над нацизмом Дорогі земляки!
Сьогодні ми шануємо подвиг людей, які в роки війни не схилили голову перед загарбниками, а чинили йому активний опір. Діючи буквально під носом у нацистів, ризикуючи власним життям і життям своїх рідних, партизани своїми діями знекровлювали ворога, допомагали частинам регулярної армії. Виникнувши у ряді випадків стихійно в перші дні ворожого вторгнення, партизанський рух незабаром став згуртованою силою, що чинить запеклий опір окупаційному режиму....

Детальніше

Дмитро Шенцев: нейтральний і позаблоковий статус України базувався на результатах референдуму, а значить і змінювати його повинен народ, а не політики з метою передвиборного піару
20.09.2018 21:59 Дмитро Шенцев: нейтральний і позаблоковий статус України базувався на результатах референдуму, а значить і змінювати його повинен народ, а не політики з метою передвиборного піару Сьогоднішнє послання Президента Парламенту викликало багато критики з боку парламентаріїв. Особисто я для себе не почув нічого конкретного, що б можна було прийняти як керівництво до дії. А адже саме цього чекали від Президента народні обранці. Замість завдань і реальних кроків з розвитку країни нам в черговий раз розповіли про далекі і туманні перспективи членства України в ЄС і НАТО. У той час як навіть в Брюсселі нас закликали займатися не політичними деклар...

Детальніше

Сторіччя Євдокії Коваленко
20.09.2018 10:47 Сторіччя Євдокії Коваленко Жителька селища Кочеток, що на Чугуївщині, Євдокія Коваленко відзначила сторічний ювілей.

Детальніше

«Осінній Есхар-2018», до побачення!
20.09.2018 10:43 «Осінній Есхар-2018», до побачення! Завершився 38-й бард-фест «Осінній Есхар - 2018». Уже не перший рік майданчиком проведення стає мальовнича Фігуровка в Чугуївському районі. На фестиваль з'їхалися барди з різних куточків України, щоб показати всім свою творчість і насолодитися музичної атмосферою.

Детальніше

Вітання Дмитра Шенцева з Днем Харківської області та 75-ю річницею визволення області від фашистських загарбників
19.09.2018 16:10 Вітання Дмитра Шенцева з Днем Харківської області та 75-ю річницею визволення області від фашистських загарбників Дорогі земляки!
Вітаю вас з Днем Харківської області та 75-ю річницею визволення регіону від нацистських загарбників! Два роки нацисти руйнували наш рідний край і знищували його жителів. 19 вересня 1943 року Харківщина була повністю звільнена. Область вистояла, підняла голову і відновилася з попелу. Складно підібрати слова, щоб висловити подяку тим, хто ціною здоров'я і життя захищав, визволяв і відновлював Харківщину.

Детальніше

Дев’яносто п’ята осінь Віри Харлампівни Гусакової
19.09.2018 16:06 Дев’яносто п’ята осінь Віри Харлампівни Гусакової 16 вересня відзначила свій 95-річний день народження ветеран війни, жителька села Гряниківка Віра Харлампівна Гусакова. 20-річною дівчиною, після визволення Дворічанщини від фашистів Віра Харлампівна пішла на фронт. Працювала у військовому госпіталі та закінчила війну у переможному 1945 році у Відні.

Детальніше