персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Чугуївщина, с. Іванівка. Нові двері в амбулаторії
13.08.2020 00:00 Чугуївщина, с. Іванівка. Нові двері в амбулаторії
Нові двері встановлено в амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Іванівка Чугуївського району.
Іванівка входить до складу Чкаловської об’єднаної територіальної громади. Практичні, енергозберігаючі двері встановлені Благодійним фондом Дмитра Шенцева в рамках реалізації соціального проекту «Віддаленому селу – турботу і увагу». Така обновка створить сприятливі умови для перебування в амбулаторії і медичного персоналу, і відвідувачів, чисельність яких...

Детальніше

В обіймах років
13.08.2020 00:00 В обіймах років
Днями святкувала своє славне 95-ліття учасниця бойових дій Другої світової війни Ганна Йосипівна Скидан.
Життя цієї надзвичайно позитивної і товариської жіночки, яка пройшла дорогами війни у складі 7-ї гвардійської армії 2-го Українського фронту під командуванням Р.Малиновського, була регулювальницею при розведенні військової техніки у Ясько-Кишинівській операції, Перемогу зустріла в Чехословаччині, було сповнене болючими і яскравими епізодами. Вона бачила горе...

Детальніше

Чугуїв. 77 років з Дня визволення від фашистів
11.08.2020 00:00 Чугуїв. 77 років з Дня визволення від фашистів Рівно 77 років тому місто Чугуїв було звільнене від фашистських загарбників. Сьогодні жителі міста вшанували пам'ять загиблих визволителів та поклали квіти до Вічного вогню в пам'ять про героїчний подвиг предків, які подарували мир і життя без фашизму.

Детальніше

Дмитро Шенцев: інвестиції в обдарованих дітей - самі правильні інвестиції
11.08.2020 00:00 Дмитро Шенцев: інвестиції в обдарованих дітей - самі правильні інвестиції Обдаровані діти з ранніх років повинні відчувати підтримку суспільства. Так вважає народний депутат України Дмитро Шенцев. Щоб мотивувати їх до навчання і саморозвитку в 2019 році він заснував іменні стипендії для кращих школярів і учнів технікумів, ліцеїв і коледжів свого округу.

Детальніше

Квітучий край-2020. Чугуїв вшановує переможців
11.08.2020 00:00 Квітучий край-2020. Чугуїв вшановує переможців Уже багато років до Дня міста в Чугуєві підводяться підсумки щорічного огляду-конкурсу під патронатом народного депутата України Дмитра Шенцева «Квітучий край» і міського конкурсу з благоустрою території «Мій дім, моє подвір'я, моя вулиця». Щорічно з'являються все нові і нові учасники, кожен вносить свою родзинку, і боротьба за перемогу стає запеклою. Але конкурсанти розуміють - перемога - не самоціль. Мета - зробити наш край красивішим, привабливішим, ...

Детальніше

До пам’ятника Воїну-визволителю покладено квіти на честь 77-ї річниці визволення селища Печеніги від фашистських загарбників
11.08.2020 00:00 До пам’ятника Воїну-визволителю покладено квіти на честь 77-ї річниці визволення селища Печеніги від фашистських загарбників День 10 серпня 1943 року назавжди вписаний в історію селища Печеніги як пам'ять про велику подію – визволення Печеніг від фашистських загарбників у роки Великої Вітчизняної війни.

Детальніше

Дмитро Шенцев зустрівся з аграріями Вовчанщини
11.08.2020 00:00 Дмитро Шенцев зустрівся з аграріями Вовчанщини Аграрії Вовчанського району в цьому році зібрали рекордний урожай ранніх зернових культур – 214,5 тисяч тон. У селі Федорівка під відкритим небом на полі, де нещодавно колосились хліба, встановили сцену з тюків соломи, створили чудову фотозону. А оркестр Харківської філармонії підготував для аграріїв півторагодинну концертну програму.

Детальніше

Звернення жителів с. Землянки і Різникове в роботі
10.08.2020 00:00  Звернення жителів с. Землянки і Різникове в роботі Поки Дмитро Шенцев брав участь в нараді щодо ситуації, яка склалася із захопленням земель у Вовчанському районі, яке проходило в обладміністрації, його помічники разом з керівниками району, представниками Національної поліції побували в с. Землянки.

Детальніше

Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з 77-ю річницею визволення Чугуєва від фашистських загарбників та з Днем міста!
10.08.2020 00:00 Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з 77-ю річницею визволення Чугуєва від фашистських загарбників та з Днем міста! Вітаю вас з 77-ю річницею визволення Чугуєва від нацистських загарбників і з Днем міста!
Чугуїв одне із найкращих міст для життя. Його велика історія приваблює безліч людей з різних міст і країн. З кожним роком він стає більш розвиненим і облаштованим. Його багатством були і залишаються люди, які тут живуть.

Детальніше

Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з 77-ю річницею визволення Печенізького району від фашистських загарбників
09.08.2020 00:00  Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева  з 77-ю річницею визволення Печенізького району від фашистських загарбників Дорогі печенізьці, ветерани Великої Вітчизняної війни!
Вітаю вас з 77-ю річницею визволення Печенізького району від фашистських загарбників.  Герої Печенізького краю поклали голови за мир, за наше щастя, щастя наших дітей. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи рідний край від нацистських окупантів.

Детальніше