персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа,
за справою - результат»

Новости

25Вересня 2017
З 1 вересня 1967 року відкрила двері у Дворічанському районі спочатку для учнів 1-9 класів, а потім і як десятирічка, Мечниківська школа. 47 випусків відбулося з того часу. Заклад змінювався з часом, із зміною законодавства, і у 2013 році став Мечниківським навчально-виховним комплексом, який поєднав дошкільний підрозділ та загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. І ось цього року заклад відзначив свій «золотий» ювілей, з яким його привітали представники влади, районної та місцевої, громадськості, керівники місцевих сільськогосподарських та фермерських господарств. Виступаючі вітали з ювілеєм педагогічний та учнівський колективи, ветеранів-освітян, батьків, громаду, що зібралися в святково прикрашеному шкільному залі, говорили про успішних випускників школи, які стали спеціалістами в різних сферах життя, про її добрі традиції, про зміцнену матеріально-технічну базу, бажали успіхів вчителям та учням, дарували подарунки. Не залишився осторонь від такої події і народний депутат України Д.О.Шенцев, який велику увагу приділяє дітям. Знаючи про спортивні досягнення школи, Дмитро Олексійович Шенцев передав у подарунок школі набір м’ячів.
Детальніше
22Вересня 2017
Заїжджаючи на територію Пісківської сільської ради, всі відмічають її благоустрій, підремонтовані дороги, покошені узбіччя, почищені посадки, належний санітарний стан населених пунктів, красиві будівлі місцевої школи, медичної амбулаторії, прикрашений квітучий дитсадок. Все це результат злагодженої роботи сільської ради, фермерських господарств, колективів установ та закладів. Тут ніхто не міряється авторитетом, не ділиться повноваженнями, тут роблять спільну справу заради своєї громади. Очолюють цю роботу Пісківський сільський голова В.В. Бакунець та голова фермерського господарства, депутат районної ради І.П. Хавелов. Тут вміють працювати, створювати робочу атмосферу, вміють і святкувати.
Детальніше
21Вересня 2017
Дорогі ветерани! Шановні учасники партизанського і підпільного руху!
Прийміть мої щирі вітання з Днем партизанської слави.
Детальніше
20Вересня 2017
100-річний ювілей відсвяткувала сьогодні, 20 вересня, мешканка Новопокровки Мати-героїня Марія Сергіївна Коняєва. Привітати поважну людину приїхали голова Чугуївської районної ради Антон Бабієць, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Суворов, секретар селищної ради Ірина Деговцова, голови районної та місцевої рад ветеранів Валерій Горовенко і Лідія Череповська. За дорученням народного депутата України Дмитра Шенцева золотоносну ювілярку відвідав і привітав керівник його громадської приймальні Леонід Борисов. Разом із найщирішими побажаннями міцного здоров’я, бадьорості духу та всіляких гараздів він вручив подарунок від нардепа.
Детальніше

Фотогалерея

 • 22.09.2017

  Празднует Песковская громада

 • 20.09.2017

  Освящение храма в селе Тавильжанка Двуречанского района

 • 19.09.2017

  Песни над Хотомлей льются

 • 19.09.2017

  В подарок ко Дню села – новая игровая детская площадка

Видеогалерея

 • Сотая осень Матери-героини Марии Сергеевны Коняевой

  24.09.2017

  Сотая осень Матери-героини Марии Сергеевны Коняевой

 • Малиновка. Детская площадка. Храм

  25.09.2017

  Малиновка. Детская площадка. Храм

 • Малиновке - 365!

  21.09.2017

  Малиновке - 365!

 • Григорий Андреевич Киктёв отпраздновал 90-летие

  21.09.2017

  Григорий Андреевич Киктёв отпраздновал 90-летие