персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа,
за справою - результат»

Новости

6Квітня 2020
З перших днів пандемії Благодійний фонд Дмитра Шенцева включився в системне вирішення проблем, викликаних поширенням вірусу COVID-19.
Детальніше
2Квітня 2020
Співробітники відділень швидкої допомоги Вовчанського та Великобурлуцького районів, Вовчанського і Дворічанського відділень Харківського лабораторного центру додатково отримали засоби індивідуального захисту, надані Благодійним фондом Дмитра Шенцева. Це захисні комбінезони, окуляри і лабораторні рукавички.
«Ми повинні думати про тих, хто знаходиться на передовій у боротьбі з поширенням вірусу COVID-19 і зробити все можливе, щоб запобігти його поширенню», - вважає Дмитро Шенцев.
«Залишайтеся вдома! Цим ми можемо зберегти здоров'я і життя наших рідних і близьких», - говорить політик.
Детальніше
2Квітня 2020
Чкаловське - молоде селище міського типу в Чугуївському районі. У 2019 році йому виповнилося 90 років. Тут проживає багато молодих сімей, функціонує повноцінна школа, активна молодь.
На зустрічі з жителями селища 1 червня минулого року народний депутат України Дмитро Шенцев пообіцяв дітям і їх батькам придбати для селища великий ігровий комплекс. Діти вибрали «Бастіон». Благодійний фонд Дмитра Шенцева розмістив замовлення на одному із сертифікованих підприємств Харкова. Оскільки підприємство мало безліч замовлень, наш комплекс був виготовлений вже взимку. З настанням стійких теплих днів його доставили в селище. Встановлять «Бастіон» в центрі селища перед Будинком Культури.
Так, зараз карантин. Але він закінчитися, але життя не зупиняється. Бережіть себе і рідних! Дотримуйтесь правил карантину! Будемо здорові!
Детальніше
31Березня 2020
На своїй сторінці в Фейсбук Дмитро Шенцев висловив свою принципову позицію щодо прийняття на позачерговій сесії Верховної Ради України Закону про продаж землі
Детальніше

Фотогалерея

 • 06.04.2020

  Харьковская областная инфекционная больница получила экспресс-тесты на COVID-19

 • 26.03.2020

  Медики округа получили средства индивидуальной защиты

 • 24.03.2020

  Дмитрий Шенцев принял участие в совещании по противодействию расширения вируса COVID-19

 • 25.02.2020

  Поздравление принимал Григорий Савельевич Шкарупета

Видеогалерея

 • Для женщин и о женщинах

  10.03.2020

  Для женщин и о женщинах

 • Весело, вкусно и сытно

  01.03.2020

  Весело, вкусно и сытно

 • В Малиновке состоялся турнир памяти Виктора Луговского

  01.03.2020

  В Малиновке состоялся турнир памяти Виктора Луговского

 • Воспитывать характер с детства

  17.02.2020

  Воспитывать характер с детства